Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Franciszków
Numer: StPr/21/0608
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie zieleni w należytym stanie,systematyczne prowadzenie stanu drzew,utrzymywanie alejek w parku w należytej czystości,sprzątanie terenu wokół budynków,wykonywanie drobnych prac naprawczych,prowadzenie samochodu w razie potrzeby.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Franciszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie