Praca: Robotnik magazynowy/ czynności magazynowe

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Robotnik magazynowy/ czynności magazynowe
Miejsce pracy: Stryków
Numer: StPr/22/0926
OBOWIĄZKI:
Czynności magazynowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Praca wedle zapotrzebowania na pracę między godziną 6 a 22. Dźwiganie ciężarów przekraczających 20 kg. Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy stojącej Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Stryków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu