Robotnik magazynowy

2024-01-30

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra

Miejsce pracy: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra
Numer: StPr/24/0044
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności na stanowisku robotnik magazynowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Ciężka praca fizyczna. Praca w godz. 15.00 do 23.00

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane