Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Dobra
Numer: StPr/20/1598
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie towarów do magazynu, segregacja towarów w magazynie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zobacz podobne oferty

łódzkie / Dobrydział
  • pakowanie i załadunek mebli

  • Dodane: wczoraj
łódzkie / Smolice
  • rozładunki,załadunki aut,komplementacja zleceńWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: kierowca wózków jezdniowych z UDTUprawnienia: Obsługa...

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Radomsko
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów, prowadzenie ewidencji materiałów, kontrolowanie stanu faktycznego magazynu, zabezpieczenie materiałów i magazynuWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub...

  • Przyjmowanie i wydawanie towrów, prowadzenie ewidencji materiałów, kontrowlowanie stanu faktycznego magazynu, zabezpieczenie materiałów i magazynu, czytanie nazw towarów zapisanych...