Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Podkonice Duże
Numer: StPr/21/0068
OBOWIĄZKI:

kompletacja towarów i zamówień,obsługa wózków jezdniowych unoszących

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziana obsługa wózków jezdniowych unoszących, gotowość do pracy w systemie zmianowym

Miejsce pracy:

Podkonice Duże

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim