Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Orchów
Numer: StPr/22/0474
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Orchów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Kompletacja towaru na palecie zgodnie z zamówieniem sklepu i procedurami wewnętrznymi. Zabezpieczenie skompletowanych palet folią. Potwierdzenie zgodności kompletacji z zamówieniem sklepu oraz...

  • Dodane: wczoraj

Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.

łódzkie / Rokszyce
  • KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ LUB UKŁADANIE NA PALETACH LUB CZYNNOŚCI SPRZĄTAJĄCE W MAGAZYNIE LUB PRACA NA WÓZKU WIDŁOWYM Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: KSIĄŻECZKA...

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staz zawodowy do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

łódzkie / Radomsko
  • załadunek i rozładunek ciężarówek przewożenie półproduktów, opakowań i produktów finalnych w obszarze magazynowym ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie...