Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7221
OBOWIĄZKI:
- kompletacja zamówień, - praca ze skanerem,pracodawca zastrzega sobie również możliwość skierowania pracownika do pracy w innych lokalizacjach na terenie całego kraju.praca w pozycji stojącej, praca w godzinach nocnych, nieuregulowany czas pracyzatrudnienie na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[inne] : mile widziana obsługa urządzenia zebra tc 8000

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi