Rozbieracz-wykrawacz

2024-03-28

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Ozorków

Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/24/0337
OBOWIĄZKI:
przetwórstwo mięsne, wykonywanie czynności rozbioru tusz, półtusz na części za pomocą piły rozporowej oraz manualnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi piły rozporowej, planowanie i orgaznizacja pracy w zespole, sprawność motoryczna

Miejsce pracy:

Ozorków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane