Praca: Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Rozbieracz-wykrawacz
Miejsce pracy: Wieruszów
Numer: StPr/21/0374
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności związanych z porcjowaniem mięsa wieprzowego w czasie rozbioru półtusz. Półtusze wieprzowe dostarczane są na rozbiór na hakach specjalnymi kolejkami-przenośnikami. Następnie półtusza trafia na stół-tzw, kloc gdzie następuje uruchmienie piły i przecięcie mięsa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: rozbieranie i wykrawanie mięsa

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : DOSWIADCZENIE NA WW. STANOWISKU PRACY OD 3 MIESIĘCY

Miejsce pracy:

Wieruszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie