Praca: Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Rozbieracz-wykrawacz
Miejsce pracy: Kolonia Zawada
Numer: StPr/22/1287
OBOWIĄZKI:
Rozbieranie, wykrawanie i filetowanie mięsa drobiu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

gotowność do wyrobienia książeczki zdrowia,mile widziane umejętnośćrozbierania i wykrawania mięsa drobiumile widziany 1 m-c doświadczenia zawodowego na stanowisku rozbieracz-wykrawacz

Miejsce pracy:

Kolonia Zawada

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim