Rzemieślnik

2024-03-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Łęczyca

Rzemieślnik
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0277
OBOWIĄZKI:
1. Usuwanie uszkodzeń i usterek niewymagających specjalnych uprawnień w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowani aszkoły.2. Usuwanie drobnych uszkodzeń w działaniu instalacji wodno - kanalizacyjnej.3. Uczestniczenie w pracach związanych z bieżącym remontem szkoły ( malowanie ścian, okien, lamperii w klasach i na korytarzach).4. Cyklinowanie, malaowanie podłogi.5. Naprawa i remont sprzętu szkolnego takich jak : biurka, krzesła.6. Konserwacja sprzętu szkolnego.7. Koszenie trawy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane