Praca: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy - księgi handlowe

Ogłoszenie numer: 3681786, z dnia 2020-09-24

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy - księgi handlowe

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych firm,
  • Sporządzanie deklaracji podatku PIT, CIT.
  • Sporządzanie deklaracji VAT
  • Prowadzenie i kontrola rozrachunków
  • Ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Prowadzenie nadzoru nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie, wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima
  • Dokładność, staranność i terminowość

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Ciekawą pracę
  • Miłą atmosferę
  • Pakiet opieki medycznej