Praca: Sekretarka - stażystka

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Sekretarka - stażystka
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/22/0611
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie się z regulaminem i pracą sekretariatu, poznanie obiegu dokumentów oraz zapoznanie się z urządzeniami ewidencyjnymi i zasadami ich prowadzenia. Obsługa programu komputerowego SĘDZIA 2. Wykonywanie zarządzeń sędziów w sprawach karnych. Wypełnianie druków. Sporządzanie odpisów orzeczeń w sprawach karnych. Redagowanie projektów pism, zaświadczeń i zawiadomień. Sporządzanie i wysyłanie korespondencji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu