Praca: Sekretarka - stażystka

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Sekretarka - stażystka
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/22/0726
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z regulaminem i pracą sekretariatu, poznanie obiegu dokumentów oraz zapoznanie się z urządzeniami ewidencyjnymi i zasadami ich prowadzenia.Obsługa programu komputerowego SĘDZIA 2.Wykonywanie zarządzeń sędziów w sprawach karnych.Wypełnianie druków.Sporządzanie odpisów orzeczeń w sprawach karnych.Redagowanie projektów pism, zaświadczeń i zawiadomień.Sporządzanie i wysyłanie korespondencji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: **Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu