Sekretarka


2024-02-06


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


Skierniewice

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Sekretarka
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0004
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KLIENTA, ZARZĄDZANIE OBIEGIEM DOKUMENTÓW, PROWADZENIE BIEŻĄCEJ DOKUMENTACJI I JEJ ARCHIWIZOWANIE, BUDOWANIE I UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW Z KLIENTAMI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sekretarka

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Miasto: Zduńska Wola

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Znajomość pakietu Office Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: znajomość obsługi...

Więcej

Sekretarka-stażysta

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Miasto: Wieluń

Obsługa programu Nowa Księga Wieczysta.Rejestrowanie wniosków w NKW.Projektowanie wpisów w Księgach Wieczystych.Sporządzanie i wysyłanie korespondencji w sprawach wieczystoksięgowych.Szycie...

Więcej

Sekretarz sądowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Miasto: Poddębice

protokołowanie na rozprawach i posiedzeniachobsługiwanie urządzeń wykorzystywanych w pracy biurowejwzywanie na rozprawy i posiedzenia Wymagania inne:

Więcej