Sekretarka

2024-04-05

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Skierniewice

Sekretarka
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0164
OBOWIĄZKI:
-PROWADZENIE KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI ADMINISTRACYJNO-ORGANIZACYJNEJ SEKRETARIATÓW,- EWIDENCJA KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ I WYCHODZĄCEJ ORAZ KOORDYNOWANIE JEJ OBIEGU W BANKU,- ORGANIZAOWANIE PRACY SEKRETARIATU W ZAKRESIE ZAOPATRZENIA W MATERIAŁY BIUROWE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach