Praca: Sekretarka


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sekretarka
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/0692
OBOWIĄZKI:

nauka wykonywania czynności związanych z obsługą Zarządu Powiatu, nauka prowadzenia spraw związanych z gospodarowaniem taborem samochodowym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
łódzkie / Sieradz
  • Prace biuroweWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
łódzkie / Pajęczno
  • Zgodnie z programem stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Wólka Krzykowska
  • obsługa biura, prowadzenie dokumentacji, rozliczanie czasu pracy pracowników, rozliczenia materiałowe, rozliczenia kasowe, współpraca z działem księgowości , działem kadr i...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
łódzkie / Pabianice
  • przyjmowanie interesantów, przyjmowanie i selekcjonowanie poczty, obsługa urządzeń biurowch NABÓR POWER V/Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: wczoraj