Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sekretarka
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0024
OBOWIĄZKI:
1. Prowadzenie biura kancelarii,2. Przyjmowanie i wysyłka korespondencji,3. Pisanie pism 4. Prowadzenie terminarza spraw i spotkań z klientami,5. Sporządzanie wydrkuów i kopii dokumentów,6. Archywizacja spraw,7. Dbanie o porządek w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: miła aparycja
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie o kierunku administracyjnym, prawo

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy