Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Sekretarka
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/0802
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie korespondancji, prowadzenie ewidencji dokumentów przychodzących i wychodzących, obsługa telefonu, faksu, komputera,drukarki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: Umiejętność obsługi urzadzeń biurowych

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu