Praca: Serwisant instalacji wodnych

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy działającej ponad 25 lat i zajmującej się serwisem infrastruktury podziemnej, kanalizacji deszczowej i sanitarnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant instalacji wodnych
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Łódź
Obowiązki:
  • kontrola urządzeń podziemnych instalacji wodnych (deszczowych i sanitarnych) typu separatory olejowe, separatory tłuszczu, osadniki, piaskowniki, zbiorniki retencyjne i ppoż, przepompownie, układy tłoczne i hydroforowe itp.
  • dokonywanie przeglądów technicznych i eksploatacyjnych
  • regulacja ustawień przepompowni i kontrola automatyki przepompowni
  • sprawdzanie powodów uszkodzeń instalacji
  • reagowanie na zgłoszenia awarii urządzeń
Wymagania
  • średnie techniczne – mile widziane
  • zdolność do wykonywania prac manualnych
  • podstawowa wiedza elektryczna i hydrauliczna
  • doświadczenie w pracach elektrycznych
  • uprawnienia elektryczne
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w terenie
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym system premiowy (premia roczna oraz premia zadaniowa rozliczana w cyklach 1-2 miesięcznych)
  • płatne nadgodziny 100 % + delegacje
  • opieka medyczna w MultiMed
  • ubezpieczenie wypadkowe
  • wsparcie zespołu oraz szkolenie wdrożeniowe