Praca: Serwisant pojazdów szynowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Serwisant pojazdów szynowych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0042
OBOWIĄZKI:
Zadania:- przeglądy prewencyjne taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych)- wykonywanie napraw (z zakresu elektryki, automatyki i/lub mechaniki)- obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw- nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń- diagnozowanie i usuwanie usterek- sporządzanie protokołów z wykonanych prac utrzymaniowych i serwisowychOczekiwania:- ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki- umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej - samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania- umiejętność komunikacji i pracy w zespole- dyspozycyjnośćUmowa zlecenia na okres max. 6 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość zagadnień automatyki, w tym rozwiązań CAN-bus, PLC

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi