Praca: Serwisant sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Serwisant sprzedawca
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/22/0150
OBOWIĄZKI:

sprzedaż artykułów podzespołów elektrycznych, serwisaowanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: elektroniczne lub elektryczne lub mechatroniczne

Miejsce pracy:

Wieluń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • serwis i naprawa ekspresów do kawy w siedzibie firmy oraz u klientów, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: mile...

  • Dodane: 2022-05-23

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • serwis i naprawa ekspresów do kawy w siedzibie firmy oraz u klientów, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: mile...

  • Dodane: 2022-05-17