Praca: Serwisant

Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce

zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej

poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Bełchatów, Piotrków Trybunalski
Zadania:
  • montaż urządzeń do oczyszczania wody
  • obsługa serwisowa przydzielonych klientów
  • naprawy gwarancyjne
Wymagania:
  • własny samochód
  • telefon
Oferujemy:
  • dodatkowe źródło dochodu
  • szkolenia praktyczne i teoretyczne

Zatrudniamy również emerytów i rencistów.

Zobacz podobne oferty

Apleona HSG Sp. z o.o.
łódzkie / Łódź, Stryków, Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Tomaszó
  •  Osoba zatrudniona na stanowisku Serwisant Instalacji Przeciwpożarowych będzie odpowiedzialna za:Wykonywanie przeglądów serwisowych, napraw i modernizacji urządzeń ochrony ppoż. takich jak:...

  • Dodane: dzisiaj
HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.
łódzkie / Bełchatów, Piotrków Trybunalski i okolice
  • montaż urządzeń do oczyszczania wodyobsługa serwisowa przydzielonych klientównaprawy gwarancyjnewłasny samochódtelefon

  • Dodane: 2020-10-27
GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.
łódzkie /
  • Jeśli chcesz odpowiadać za: serwisowanie urządzeń węzłów cieplnych (wymiennikowni, rozdzielaczy)serwisowanie urządzeń kotłów gazowych, olejowych i węglowychserwisowanie urządzeń...

  • Dodane: 2020-10-19
PPH COOL
łódzkie /
  • znajomość zagadnień chłodnictwa, klimatyzacjikilkuletnie doświadczenieumiejętności z zakresu automatyki, zdalnego sterowania, sterowników swobodnie programowalnych będzie dużym...

  • Dodane: 2020-10-16