Praca: Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Ślusarz
Miejsce pracy: Krobanów
Numer: StPr/20/0521
OBOWIĄZKI:

sterowanie i kontrola frezowania, wiercenie, gwintowanie, wytaczanie, rozwiercanie, transport półfabrykatów na stanowisko pracy, przygotowanie półfabrykatów do produkcji listew, optyczna kontrola prostolinijności płaskowników, kontrola mechaniczna odchyleń

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Miejsce pracy:

Krobanów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli