Praca: Software engineer- support & tools

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Software engineer- support & tools
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0467
OBOWIĄZKI:
1. Ścisła współpraca z Obsługą Klienta: rozwiązywanie problemów i odpowiadanie na zapytania naszych klientówdotyczące problemów funkcjonalnych i technicznych z Pento 2. Budowanie nowych i ulepszanie istniejących narzędzi iprocesów wsparcia. 3. tworzenie wewnętrznych narzędzi i automatyzacja procesów z innymi pracownikami jako głównymiużytkownikami 4. sprawna współpraca z zespołem inżynierów produktu, 5. Przejrzyste udokumentowanie zidentyfikowanychproblemów i ich rozwiązania, aby pomóc w przyszłych działaniach6. odpowiedzialność operacyjna za napisany przez siebie kod przez cały cykl życia oprogramowania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Planowanie i organizacja pracy własnej
Uprawnienia: Komunikacja ustna / komunikatywność

Wymagania inne:

Preferowane języki: Go i Node.js Rzwiązywaniem problemów poprzez zapytania do baz danych, interfejsów API i dzienników aplikacji

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 22 985 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach