Praca: Sortowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Sortowacz
Miejsce pracy: Dobra
Numer: StPr/20/1808
OBOWIĄZKI:

sortowanie przesyłek kurierskich na taśmie, obsługa sortera, obsługa skanera laserowego kodów kreskowych, ręczny rozładunek i załadunek przesyłek do 30 kg

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Brak przeciwskazań zdrowotnych do ciężkiej pracy fizycznej

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość kodów regionalnego podziału obsługiwanego terytorium kraju, predyspozycje do pracy w nocy [Umiejętność 1] : umiejętnośc obsługi:sorterów"Material Handling System P.53640 prod.Vanderlande Industries B.V."obsługa skanera laserowego NETUM-2028 kodów kreskowych

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu