Praca: Spawacz MAG 136

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, działająca w Belgii w sektorze: mieszkaniowym, budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych poszukuje osób na stanowisko:

Spawacz MAG 136
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Nr ref.: 47/2020

Miejsce pracy: Belgia / Bree

Zadania:

  • Spawanie metodą MAG 136 konstrukcji stalowych
  • Praca w zakładzie przy spawaniu konstrukcji hal przemysłowych

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Punktualność, dokładność
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom komunikatywny)
  • Prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na etat i pełne ubezpieczenie
  • Polska umowa, ZUS i PIT w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nadgodziny w tygodniu i w soboty
  • Pracę całoroczną i atrakcyjny system urlopowy
  • Bezpłatne mieszkanie służbowe: pokoje 2-os., media, nielimitowany Internet
  • Zwrot kosztów przyjazdu z Polski do Belgii i badań lekarskich
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.