Praca: Specjalista administracji publicznej

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Specjalista administracji publicznej
Miejsce pracy: Pajęczno
Numer: StPr/21/0008
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Pajęczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • w/g programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-01-19

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

łódzkie / Łódź
  • Welcome to a team that is truly passionate about our client service! Would you like to play a part in building a better bank that fulfils a meaningful role in society? We aim to help our 11...

CPL JOBS Sp. z o.o.

  • Zadania na stanowisku: Kontakt telefoniczny i mailowy w języku niderlandzkim. Przetwarzanie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu. Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej. Dbałość o...

  • Dodane: 2021-01-18

Minol ZENNER Sp. z.o.o.

  • Czego od Ciebie oczekujemy? wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów, dobrej znajomości języka niemieckiego (praca na niemieckich programach, czytanie dokumentów) , chęci i łatwości...