Praca: Specjalista do spraw kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Specjalista do spraw kadr i płac
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/1674
OBOWIĄZKI:
- wyrejestrowania, zarejestrowania i sporządzanie innych dokumentów w programie Płatnik - sporządzanie deklaracjirozliczeniowych zus - sporządzanie list płac - wyliczanie podatków dot. wynagrodzeń pracowniczych, sporządzaniedeklaracji podatkowych - sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, zaświadczeń, odpowiedzi komorniczych i innychdokumentów - prowadzenie teczek osobowych - sporządzanie innych dokumentów nie wynikających z kodeksu pracy,np umów zleceń - kontrola terminowości badań lekarskich itp - kontrola obiegu dokumentów i pilnowanie kompletności -współpraca z personelem biura - praca z klientem - obsługa korespondencji email i telefonów biurowych firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : samodzielność, dokładność, terminowość, znajomość programu Płatnik[Inne] : Mile widziany język angielski Mile widziana znajomość programu Comarch Optima moduł księga handlowa, KPIR, kadryi płace. Wymagana znajomość obsługi programu Płatnik. Zaznaczona jest opcja wykształcenia wyższego, ale może teżbyć średnie ekonomiczne Mile widziana podstawowa znajomość przepisów podatkowych, bieżące śledzenie zmian Milewidziane osoby niepalące

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu