Praca: Specjalista do spraw rachunkowości

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Specjalista do spraw rachunkowości
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/1801
OBOWIĄZKI:
- wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów na pełnej księgowości - wprowadzanie i księgowaniedokumentów na księdze przychodów i rozchodów - wyliczanie podatków, sporządzanie deklaracji podatkowych -samodzielne uzgadnianie kont ksiąg handlowych - kontrola kont z deklaracjami podatkowymi, informowanie o podatkachklientów - praca z klientem - kontakt z kontrahentami klienta w celu wyjaśniania niezgodności - obsługa korespondencjiemail i telefonów biurowych firmy - nadzór nad obiegiem dokumentów - przygotowywanie raportów i zestawień, wstępnychbilansów i rachunków wyników - wystawianie faktur sprzedaży dla klientów w oparciu o wytycznePRACA DOSTĘPNA OD ZARAZ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: specjalista ds. rachunkowości - księgowy bilansista - kurs

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : zainteresowanie obszarem księgowości, podatków[Umiejętność 1] : chęć rozwoju w obszarze księgowym, samodzielność, dokładność[Inne] : Mile widziany język angielski Mile widziana znajomość programu Comarch Optima moduł księga handlowa, KPIR, kadryi płace oraz płatnik Zaznaczona jest opcja wykształcenia wyższego, ale może też być średnie ekonomiczne Wymaganaznajomość przepisów podatkowych, bieżące śledzenie zmian podatkowych Mile widziane osoby niepalące Mile widzianaznajomość Intrastat

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu