Praca: Specjalista do spraw rekrutacji pracowników


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6349
OBOWIĄZKI:

- rekrutowanie pracowników - prace biurowe - przewidywany okres zatrudnienia do 31.12.2026

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: uzbecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Spedimex Sp. z o.o.

łódzkie / Stryków
  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie : samodzielne i kompleksowe prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji na różnych szczeblach stanowiskowych...

  • Dodane: 2022-11-11

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno
  • WYSTAWIANIE OFERT PRACY KONTAKT Z KLIENTAMI REKRUTACJA PRACOWNIKÓW PROWADZENIE PROFILI SPOŁECZNOŚCIOWYCH (Facebook, Instragram, Youtube, Tik-Tok) WSPÓŁTWORZENIE STRATEGII OBECNOŚCI W SOCIAL...

  • Dodane: 2022-11-10

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - rekrutowanie pracowników z Uzbekistanu - prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: uzbecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

  • Dodane: 2022-11-03