Praca: Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista ds. gospodarki magazynowej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5577
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i wydawanie towarów przygotowywanie towarów do transportu, załadunek i rozładunek towarówprawidłowe rozmieszczanie towarów na magazynie zgodnie z standardami spółkizapewnianie wystarczającego stanu zapasu towarów poprzez składanie zapotrzebowań do zespołu zakupówzapewnienie prawidłowego przepływu towarów, odpowiedzialność za zgodny stan ilościowy towarów prawidłowe wprowadzanie ruchów magazynowych (PZ, RW, ZW, MM) do systemu informatycznego obsługującego magazyn udział w inwentaryzacjach magazynuorganizowanie zaopatrzenia w części i narzędzia nadzór nad prawidłowym stanem narzędzi, organizowanie wymaganych kalibracji narzędzinadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów związanych z zakresem odpowiedzialności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: kurs na wózek widłowy
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

[Inne] : wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe w specjalności logistyka)doświadczenie na podobnym stanowiskubardzo dobra znajomość procesów magazynowychpraktyczna znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy z systemami magazynowymisamodzielność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązkówumiejętność komunikacji i pracy w zespole

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi