Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

2024-02-06

iView Recruitment Sp. z o.o.

Łódź

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy międzynarodowej.

Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków:
  • Terminowe odpowiadanie na różne zapytania i prośby ad hoc związane z zarządzaniem zamówieniami, pomaganie klientom w rozwiązywaniu problemów i incydentów
  • Realizacja zamówień klientów w systemie (aktualizowanie danych klientów, cen, dostępności, dostaw)
  • Zarządzanie dostawami i codzienny kontakt z zakładami macierzystymi zlokalizowanymi w Europie
  • Odpowiedzialność za procesowanie faktur
Wymagania pracodawcy:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Znajomość SAP
Pracodawca oferuje:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • Hybrydowy system pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu
Benefity:
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna

Powiązane