Praca: Specjalista ds. pośrednictwa pracy i zatrudnienia

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista ds. pośrednictwa pracy i zatrudnienia
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0581
OBOWIĄZKI:
- rejestracja oświadczeń i zezwoleń na pracę dla cudzoziemców- zgłaszanie ofert pracy- kontaktowanie się z urzędami- praca będzie odbywać w różnych godzinach, również w godzinach nocnych, a także w dni wolne oraz świętaMiejsce wykonywania pracy: siedziba firmy + praca może być wykonywana na terenie całej PolskiSystem czasu pracy: 06:00-14:00, 09:00-17:00, 14:00-20:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: efektywność osobista

Wymagania inne:

wykształcenie średnie

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi