Praca: Specjalista ds. pozyskiwania gruntów

Dla naszego Klienta - generalnego wykonawcy, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. pozyskiwania gruntów

Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie gruntów i działek pod inwestycje oraz budowę nowych obiektów
  • Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości.
  • Kompletowanie materiałów oraz tworzenie prezentacji dotyczących nowych lokalizacji.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podmiotami związanymi z rynkiem nieruchomości.
  • Monitorowanie zmian na rynku nieruchomości oraz działań konkurencji
  • Weryfikacja stanu prawnego działek i nieruchomości, nadzór nad przestrzeganiem procedur administracyjnych.
  • Udział w przetargach, kontakt z urzędami.
  • Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń na adaptację gruntów;
  • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja, komunikacja, plany miejscowe i inne uwarunkowania.
  • Koordynacja procesu negocjacji związanych z zakupem nieruchomości.
  • Prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/ nieruchomości.
Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min.2 lata.
  • Dobra znajomość rynku nieruchomości oraz topografii miasta.
  • Umiejętność komunikacji oraz negocjacji warunków.
  • Umiejętność oceny potencjału lokalizacji.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia.
  • Znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/nieruchomości;
  • Wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach;
Oferujemy
  • Godziny pracy: Zadaniowy tryb pracy
  • Wyjazdy służbowe: tak
  • Wynagrodzenie: 6000 - 7000 brutto
  • Rodzaj i czas trwania umowy: Umowa o pracę
  • Dodatkowe benefity: Ubezpiecznie, multisport, samochód służbowy
  • Szkolenia / ścieżka rozwoju: Tak