Praca: Specjalista ds. Serwisu

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Serwisu
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: DBiM/2021

Zadania:
  • realizacja zleceń klientów w zakresie systemów elektronicznych i elektrycznych zabezpieczenia technicznego
  • montowanie urządzeń systemów alarmowych
  • utrzymanie i konserwacja urządzeń systemów alarmowych
  • naprawianie i usuwanie awarii
  • wsparcie techniczne przy przygotowaniu ofert i przetargów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne - elektroniczne, elektryczne lub telekomunikacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
Mile widziane:
  • wpis na listę pracowników kwalifikowanych zabezpieczenia technicznego
  • uprawnienia SEP
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe - preferencyjne pakiety na korzystnych warunkach
  • możliwość korzystania z usług Orange na preferencyjnych warunkach
  • telefon
  • system premiowania oparty na wynikach pracy
  • szkolenia zapewniające rozwój