Specjalista ds. Sprzedaży

2024-06-10

VIKTORIIA KOSHCHAVTSEVA

Żłobnica

Ogłoszenie numer: 9052117, z dnia 2024-06-10

Dla naszego klienta, producenta maszyn rolniczych z własną produkcją w Polsce, poszukujemy Kierownika Sprzedaży maszyn rolniczych.

Miejsce pracy: Żłobnica

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Negocjowanie i zawieranie umów
  • Udział w wystawach tematycznych
  • Raportowanie

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika sprzedaży
  • Doświadczenie w sprzedaży pojazdów (preferowane)
  • Znajomość języka polskiego na poziomie B2 lub wyższym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i wyższym (preferowane)
  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy w naszej  firmie
  • Oficjalne zatrudnienie
  • Komfortowe bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu biura (blisko Żłobnica, gmina Kleszczów, województwo łódzkie.)
  • Samochód służbowy
  • Przyzwoite wynagrodzenie, przejrzysty system motywacyjny

Powiązane