Praca: Specjalista ds. Transportu i Logistyki

Specjalista ds. Transportu i Logistyki
Miejsce pracy: Łódź

Synevo jest częścią grupy Medicover, która zapewnia kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej. Świadczymy usługi w Polsce, Rumunii, na Ukrainie, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Bułgarii, Turcji i Serbii oraz w Niemczech pod marką IMD.

Opis stanowiska:
  • Rozliczanie poprawności wykonania i kosztów transportów (współpraca z firmami transportowymi, rozliczanie kosztów i tras);
  • Przygotowanie i kontrola harmonogramu tras firm kurierskich;
  • Stała współpraca z firmami kurierskimi (DHL, FedEx);
  • Współtworzenie i modyfikacja instrukcji i procedur transportowych;
  • Obsługa wewnętrznego programu logistycznego (administrowanie, kontrola nadań i odbiorów przez użytkowników);
  • Współpraca z Działem Sprzedaży i koordynatorami firm transportowych, reagowanie na potrzeby tych działów;
  • Audytowanie tras kurierskich (na terenie całej Polski).
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność oraz samodyscyplina;
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • Znajomość procesów i metodologii w dystrybucji i planowaniu tras kurierskich;
  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności programu Excel;
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i analityczne;
  • Umiejętność współpracy i egzekwowania ustaleń.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Kafeteryjny system benefitów (dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport, system kafeteryjny, zniżki na badania diagnostyczne, premię roczną);
  • Służbowy sprzęt (telefon, komputer);
  • Dobrą atmosferę każdego dnia.