Specjalista ds. utrzymania ruchu

2024-05-01

ManpowerGroup

Kutno

Miejsce pracy: Kutno
Nr Ref.: 9417

Zadania:
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie przeglądów oraz napraw z zakresu mechaniki, elektryki i automatyki
  • Przeglądy budynku oraz dbałość o jego dobry stan techniczny i użytkowy
  • Udział w projektach modernizacyjnych
  • Uruchamianie nowo zakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Mile widziane uprawnienia SEP, uprawnienia spawalnicze oraz do obsługi wózków widłowych i platform
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferta:
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Coroczne podwyżki
  • Premia miesięczna zależna od wyników
  • Śniadania finansowane przez pracodawcę
  • Karta MultiSport
  • Dofinansowanie wakacji
  • Paczki świąteczne

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.