Praca: Specjalista ds. utrzymania systemów biznesowych

Specjalista ds. utrzymania systemów biznesowych
Miejsce pracy: Łódź

Synevo jest częścią grupy Medicover, która zapewnia kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej. Świadczymy usługi w Polsce, Rumunii, na Ukrainie, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Bułgarii, Turcji i Serbii oraz w Niemczech pod marką IMD.

Opis stanowiska:
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez Użytkowników dotyczących działania aplikacji;
  • Tworzenie zapytań do baz danych (SQL) - sporządzanie zestawień oraz modyfikacja danych w bazie (interwencje manualne);
  • Zgłaszanie zmian do systemów teleinformatycznych (optymalizacja, usunięcie błędów);
  • Ścisła współpraca z laboratoriami oraz pozostałymi jednostkami w Dziale IT.
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość SQL i zagadnień relacyjnych baz danych;
  • Znajomość programowania w zakresie wystarczającym do analizy kodu;
  • Mile widziane doświadczenie z użyciem .NET, .NET Core;
  • Podstawową znajomość OS Linux + skrypty bash.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów, międzynarodowe środowisko;
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń w tym indywidualne szkolenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty multisport, system kafeteryjny, zniżki na badania diagnostyczne, premię roczną).

Jeśli zależy Ci na możliwości realnego wpływu na rozwój organizacji w powierzonym obszarze – bardzo chcemy Cię poznać!

Dołącz do nas, czekamy na Twoje zgłoszenie!