Spedytor

2024-04-03

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Ujazd (pow. tomaszowski, gm. Ujazd), Ujazd

Spedytor
Miejsce pracy: Ujazd (pow. tomaszowski, gm. Ujazd), Ujazd
Numer: StPr/24/0313
OBOWIĄZKI:
nauka sporządzania umów z przewoźnikami, rozliczania przewoźników, nauka obsługi programu spedycyjnego"baza" oraz obsługi giełdy transportowej TRANS..
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ujazd

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane