Praca: Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Spedytor
Miejsce pracy: Uniejów
Numer: StPr/21/0044
OBOWIĄZKI:
spedytor
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Uniejów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zobacz podobne oferty

PEKAES Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i Przewoźników Praca na giełdach transportowych Realizacja usług spedycji drogowej (krajowej lub międzynarodowej) Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami...

  • Dodane: 2021-03-07

Uniq Logistic Sp. z o.o. Sp.j

  • Opis stanowiska: organizowanie przewozu towarów, udzielanie instrukcji i porad w zakresie warunków przewozu, wyboru środka transportu oraz trasy przewozu przesyłek, nadzorowanie procesów...

  • Dodane: 2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • pozyskiwanie klientów, rozliczanie pracy kierowców, obsługa urządzeń biurowych

  • Dodane: 2021-03-03

MIRATRANS TRANSPORT SP. Z O.O.

łódzkie / Ozorków
  • Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa klienta w drogowych przewozach międzynarodowych Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami Zarządzanie flotą własną pojazdów ciężarowych...

  • Dodane: 2021-03-02