Praca: Spedytor


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Spedytor
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0572
OBOWIĄZKI:
Organizacja przewozu ładunków. Praca w grupie. Zapoznanie z systemen pracy w spedycji. Zawieranie umów transportowych.Staż Power V osoby bezrobotne do 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

komunikatywność, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • Organizacja przewozu ładunków. Praca w grupie. Zapoznanie z systemen pracy w spedycji. Zawieranie umów transportowych.Staż Power V osoby bezrobotne do 30 roku życia Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - pozyskiwanie kontaktów oraz partnerów biznesowych z Azerbejdżanu - prowadzenie negocjacji z kontrahentami z Azerbejdżanu - zawieranie umów przewozowych z kontrahentami z Azerbejdżanu -...

  • Dodane: 2022-06-23

BEEFREE LOGISTICS SP.ZO.O.

łódzkie / Łódź
  • Miejsce pracy: Home Office lub Biuro Dąbrowa Górnicza Oferujemy: oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach, stabilne zatrudnienie, umowa o pracę atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie...

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Uniejów
  • spedytor Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

  • Dodane: 2022-06-23