Praca: Spedytor


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Spedytor
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/1323
OBOWIĄZKI:
organizowanie wyładunku i załadunku towaró na samochody, sporządzanie umów z kontrahentami, prowadzenie rozliczeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Spedimex Sp. z o.o.

łódzkie / Stryków
  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie : planowanie i koordynowanie optymalnego wykorzystania pojazdów organizowanie załadunków i odbiorów wg. relacji...

  • Dodane: 2022-11-21

GEODIS Poland

łódzkie / Stryków
  • Praca w Dziale Spedycji, dużej międzynarodowej firmy transportowo-logistycznej Organizacja transportów chłodniczych w relacjach międzynarodowych Obsługa klienta Sprzedaż ładunków...

  • Dodane: 2022-11-21

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Kamieńsk
  • załadunek mięsa i wędlin Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: możliwość przyuczenia do zawodu Uprawnienia: ! książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Dodane: 2022-11-16

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Wygnanów
  • PROWADZENIE I ORGANIZACJA TABORU TRANSPORTOWEGO TJ. PRZEWOZU TOWARÓW. AWIZOWANIE I ODBIERANIE USTALONYCH ZLECEŃ. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski,...

  • Dodane: 2022-11-03