Sprzątacz

2024-03-29

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Kutno

Sprzątacz
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0232
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie powierzchni hali produkcyjnej, dezynfekcja pojemników.Praca w systemie zmianowym w różnych godzinach (m.in. 18:00-06:00); wykonywanie pracy 40 godzin w tygodniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziana znajomość języka angielskiego ze względu na porozumiewanie się z innymi pracownikami i brygadzistami; zdolności manualne, praca w warunkach monotonnych, koordynacja wzrokowo-ruchowa, wykonywanie kilku czynności jednocześnie;

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie