Praca: Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/0074
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Besiekierz Rudny
  • sprzątanie pomieszczeń, korytarzy i szatni w szkole, nadzór nad szatnią uczniowską, sprzątanie wokół szkoły, dbanie o ogródek i plac zabaw, zmywanie naczyń stołowych oraz utrzymywanie...

  • Dodane: 2020-02-25
Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
łódzkie / Uniejów
  • utrzymanie czystości na powierzonym obiekcie. Praca będzie związana ze sprzątaniem i utrzymaniem w czystości pomieszczeń toalet ogólnodostępnych; myciem koszy na śmieci. Kontakt ze...

  • Dodane: 2020-02-24
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Utrzymanie czystości w budynku: zamiatanie, mycie podłóg, mebli.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2020-02-23
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - codzienne sprzątanie pomieszcze biurowych, zamiatanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu z mebli biurowych i parapetów okiennych- opróżnianie koszy ze śmieci i makulatury- mycie i czyszczenie...