Praca: Sprzątaczka biurowa


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/21/0169
OBOWIĄZKI:

Utrzymanie porządku na terenie obiektu biurowego w godzinach od 15.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Praca w oparciu o plan sprzątania danego obiektu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Koluszki


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Wymiana opon, wyważanie kół samchodowych, mycie kół oraz samochodów serwisowanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Stryków
  • załadunek rozładunek materiałów budowlanych,nawozów,utrzymanie porządku w miejscu pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Uprawnienia: Obsługa wózków...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, mycie okien w Jednostce Wojskowej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Stryków
  • sprzedaż materiałów budowlanych,kostki,nawozów,współpraca z wykonywcami,doradztwo w kwestii doboru materiałów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania...

  • Dodane: wczoraj