Praca: Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Wrzeszczewice
Numer: StPr/22/0036
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, Fundusz PO WER dla osób do 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wrzeszczewice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stażu w ramach RPO WŁ (dla osób powyżej 29 roku życia) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2022-05-19

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • - praca w szkolnej szatni,- utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz szkoły,- utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku,- obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego...

  • Dodane: 2022-05-18

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - Sprzątanie, zamiatanie, wycieranie, szorowanie, mycie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, szatniach, korytarzach itp.- Czyszczenie...

  • Dodane: 2022-05-17

  • - Sprzątanie, zamiatanie, wycieranie, szorowanie, mycie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, szatniach, korytarzach itp. - Czyszczenie...