Sprzątaczka

2024-02-03

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Łęczyca

Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0010
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie z przepisami BHP I P.POŻ.2. Zapoznanie ze strukturą organizacyjna Starostwa Powiaowego w Łęczycy: regulaminem organizacyjnym, regulaminem pracy.3. Dbałość o czytość i porządek w budynku Starostwa przy Pl. Tadeusza Kościuszki lub zamiennie Al. 1 Maja, - sprzątanie pomieszczeń biurowych w Starostwie Powiatowym w Łęczycy- utrzymywanie w czystości łazienek, korytarzy, schodów, lamperii,- ścieranie kurzy na szafach, biurkach i regałach, - mycie okien dwa razy w roku (wiosną i jesienią),- wykonywanie innych czynności w zakresie utrzymania porządku i czystości, - wykonywanie poleceń przełożonego w zakresie działalności wydziału.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: sumienność i dokładność
Uprawnienia: systematyczność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane