Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0071
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie czystości i porządku w powierzonych pomieszczeniach- umowa zlecenia na okres 3 lat- miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy + teren RP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętności manualne

Wymagania inne:

sprawność fizyczna, zdolność do wysiłku fizycznego, spostrzegawczość, rzetelność oraz dokładność, obowiązkowość, samodzielność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi